«Код Нації. Українська Сніжниця»

Дата: 07.12.2022 09:23
Кількість переглядів: 114

Фото без опису

Громадська організація «МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ» (місто Попасна, Луганська область) оголошує про початок  Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів “Код Нації. Українська Сніжниця”, що проводиться у рамках Національного Фестивалю “Код Нації” взимку 2022-2023 років. 
Національними Організаторами конкурсу також є благодійний фонд “Відсоток Небайдужих”, Всеукраїнський молодіжний рух Let's do it Ukraine, проєкт “ProМову”. Інформаційним партнером заходу є Український державний центр позашкільної освіти.

Головною метою конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів, відповідних до тематики Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів “Код Нації. Українська Сніжниця”, які спрямовані на підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей у сучасному українському суспільстві; популяризація україномовного контенту, української культури та народних звичаїв, зокрема пошуку сучасного “Коду Нації” крізь призму автентичної культури, історії та традицій. 

До того ж, у рамках волонтерської ініціативи Фестивалю, ВЕСЬ прибуток з Конкурсу буде передано на підтримку ЗСУ. 

Конкурс проходить у 4 етапи: 

Подача заявок конкурсантами 05 грудня - 25 грудня 2022 року.

Оцінювання заявок конкурсною комісією 10 грудня 2022 року - 10 січня 2023 року.

Оголошення переможців 16 січня 2023 року. Надсилання подарунків переможцям 16 січня - 28 лютого 2023 року.

Більш детальна інформація, Положення про конкурс, матеріали для розповсюдження та публікацій у соціальних мережах містяться на веб сайті конкурсу за посиланням: https://contest.kod-natsii.com/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора