У закладах освіти Рубіжанської громади відбулися заходи з нагоди 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну

Дата: 19.11.2024 14:30
Кількість переглядів: 220

Фото без опису

33 місяці мужності, 143 тижні стійкості, 24 000 годин сміливості – 1000 днів опору у найжахливішій війні…

У закладах освіти Рубіжанської громади відбулися заходи з нагоди 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

У Гімназії №3 для учнів 1–9 класів було організовано «Хвилини Честі», під час яких вшанували пам’ять загиблих та нагадали про цінність кожного людського життя. Особливу увагу приділили історіям рубіжан, їхнім здобуткам і внескам у життя громади. Учні старших класів взяли участь у годинах спілкування «Відлік незламності» та «1000 днів у боротьбі за свободу», де обговорювали ключові події українського спротиву. Для молодших школярів (1–4 класи) провели інформаційний квест «1000 днів мужності та болю». Учень 6 класу Гліб Несмашний представив свою роботу «Життя, обірване війною», присвячену пам’яті Максима Коняхіна, який загинув 17 листопада 2022 року, виконуючи бойове завдання під Бахмутом.

У Гімназії №4 організували читання «1000 днів війни: Героїв пам’ятаємо імена», під час якого учні представили дослідницькі роботи, присвячені героям Луганщини. Учні розповіли про волонтерку Софію («Волонтер за покликом серця») та воїнів Артема («Гідний приклад для майбутніх поколінь»), Іллю («Коли хлопчики стають воїнами») і Михайла («Вони були щасливі, а тепер стали сильними»). Історії цих людей – свідчення незламної сили духу та героїзму, проявлених у складний час. Їхня відданість волонтерству і фронту – приклад для кожного з нас.

У Гімназії №10 провели загальну лінійку «1000 днів незламності», яка розпочалася хвилиною мовчання за загиблими. Під час заходу згадали ключові виклики та події боротьби України, а також відзначили важливість внеску кожного громадянина у досягнення перемоги.

У Ліцеї міста Рубіжне відбувся тематичний захід, присвячений подіям 24 лютого 2022 року – дню, що розділив життя українців на «до» і «після». Під час заходу говорили про героїзм та відвагу нашого народу в умовах війни, що триває вже 1000 днів. Присутні переглянули виступ старшого рою «Соколи», учасників Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»), та дослідження учениці 11 класу Ангеліни Стрельнікової про волонтерську діяльність Хмельницької О.П.

1000 днів війни – це свідчення незламності духу українського народу. Наша сила – в єдності, підтримці та вірі у перемогу. Разом ми подолаємо всі виклики і відбудуємо Україну!



« повернутися

Код для вставки на сайт