Міністр внутрішніх справ України вручив державні нагороди сумським нацгвардійцям, які захищали Рубіжне

Дата: 16.08.2022 13:36
Кількість переглядів: 165

Фото без опису

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський з робочим візитом відвідав Сумщину. Під час поїздки він нагородив високими державними нагородами 52 сумських гвардійців.

Ці нагороди для бійців – результат їх високої професійної майстерності, мужності та відваги, стійкості та рішучості при виконанні військового та службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, бездоганне служіння Українському народу.

«Від імені Президента України, Прем’єр-міністра, від усього українського народу та від себе особисто хочу подякувати вам за те, що ви робите вже майже пів року повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю. Ці високі нагороди – саме подяка вам за вашу мужність та вірність українському народові. Упевнений і вірю, що такі урочисті шикування ми незабаром проведемо у нашому Рубіжному, нашому Сєвєродонецьку, у кожного нашому українському місті», - підкреслив Денис Монастирський.

Левова частина нагороджених гвардійців – бійці, що першими зустріли ворога на Луганщині та Донеччині та протягом кількох місяців стримували його просування. В їх бойовому доробку - запеклі бої за Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ. 

Високі державні нагороди для гвардійців – ще й вияв високої поваги та подяки до їх рідних та близьких. Тих, хто надають сили, підтримують в період збройної агресії, дають сили та наснаги вибити непроханого ворога із нашої землі та повернути свою незалежність.

МВС України« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора