Безкоштовні квитки до розважального центру для дітей в м.Вінниця

Дата: 27.09.2022 13:22
Кількість переглядів: 181

Фото без опису

Шановні батьки!

Діти — найдорожче, що є в нашому житті, для нас дуже важливо щоб вони зростали в атмосфері любові, радості та дружби. Буває важко подарувати дитині радість в ці тяжкі для всіх нас часи, але завдяки плідній співпраці Луганської обласної військової адміністрації, Рубіжанської міської військової адміністрації та керівництва Мережі дитячих розважальних центрів “Країна мрій” у нас з'явилась така можливість!

Два дні — 06 та 13 жовтня, з 10 до 20 години, дитячий розважальний центр “Країна мрій”, що розташований у м. Вінниця за адресою: вул. Юності, 18, прийматиме маленьких мешканців Луганщини та даруватиме всім радість розваг та спілкування.

Для того, щоб потрапити до розважального центру необхідно отримати безкоштовний квиток у гуманітарному штабі Рубіжанської МВА за адресою: м.Вінниця, вул. Максимовича, 43-б, часи роботи: з 10-00 до 15-00.

Квиток можна отримати на дитину від 3-х до 18-ти років при пред'явленні оригіналу свідоцтва про народження або паспорту дитини та довідки внутрішньо переміщенної особи дитини, в якій зазначено місце реєстрації — Луганська область.

Кількість місць обмежена!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора