Рубіжанська міська військова адміністрація надає дитячі набори гуманітарної допомоги сім'ям ВПО з Луганщини

Дата: 05.10.2022 13:45
Кількість переглядів: 172

Фото без опису

Завдяки плідній співпраці адміністрації Рубіжанської міської військової адміністрації та Благодійного фонду “Подільска громада” гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, розташований у м. Вінниця, був забезпечений гігієничними наборами гуманітарної допомоги в кількості 100 штук. 

Кожний набір включає шампунь, гель для душу, мило, зубну пасту, зубні щітки, туалетний папір, вологі салфетки та інше. Також благодійний фондом оказано допомогу в забезпеченні гуманітарного штабу дитячими наборами в кількості 100 штук. До набору входить дитяче харчування у вигляді каш BoboVita та пюре Gerber, дитячі вологі серветки, дитячій гель для купання та підгузки.

Дитячі набори гуманітарної допомоги надаються сім'ям внутрішньо переміщених осіб з Луганщини, які виховують дітей до 3-х років. Станом на 04 жовтня 2022 року 53 сім'ї з дітьми забезпеченні наборами гуманітарної допомоги для дітей.

З огляду на невелику кількість отриманих гігієнічних наборів, зазначені набори гуманітарної допомоги надаються найбільш уразливим верствам населення з числа внутрішньо переміщених осіб Луганщини, а саме особам з інвалідністю та особам старшим за 80 років. 

Станом на 04 жовтня 2022 року 88 осіб зазначеної категорії отримали гігієнічні набори гуманітарної допомоги.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора