Звіт про роботу гуманітарного штабу в м.Вінниця за період 17.10-21.10

Дата: 25.10.2022 10:42
Кількість переглядів: 130

За минулий тиждень, з 17.10.2022 по 21.10.2022 спеціалістами гуманітарного штабу Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, розташованого у м. Вінниця, видано 576 продуктових наборів гуманітарної допомоги, пільгові категорії внутрішньо переміщених осіб Луганщини отримали 20 гігієнічних та дитячих наборів, 39 осіб отримали консультації сімейного лікаря, 18 осіб отримали консультацію з медичних питань телефоном, 48 особам проведено огляд та вимір артеріального тиску, 94 осіб проконсультовано телефоном з загальних питань роботи гуманітарного штабу та умов надання гуманітарної допомоги.

Представником Центру зайнятості у Луганській області також надано 8 консультації з питань, що стосуються зайнятості населення.

Спеціалістами гуманітарного штабу Рубіжанської міської військової адміністрації здійснено виїзди до 26 населених пунктів Вінничини, внутрішньо переміщених осіб з Луганщини відвідано у 16 громадах, які входять до складу чотирьох районів Вінницької області. Під час виїзних прийомів мешканцями Луганщини отримано 362 продуктових набора гуманітарної допомоги, пільгові категорії внутрішньо переміщених осіб отримали 10 наборів гігієни. Крім того, люди отримали змогу наочно поспілкуватись зі спеціалістами гуманітарного штабу, розказати про свої нагальні проблеми та, в деяких населених пунктах, отримати консультації психолога та юриста.

З 20 жовтня на базі гуманітарного штабу спеціалісти БФ “Право на захист” розпочали консультувати та приймати заявки на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН. Протягом 20-21 жовтня з зазначених питань прийнято 98 осіб. 

Гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації продовжує працювати за адресою: м.Вінниця, вул.Максимовича, 43-Б.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора