Медичні працівники продовжують приймати пацієнтів Рубіжанської громади

Дата: 28.11.2022 19:26
Кількість переглядів: 100

Фото без опису

Медичний заклад Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м.Рубіжне працює за адресою: місто Дніпро, вул. Будівельників 23 (правий берег, Чечелівський район, 1 поверх будівлі Бізнес-центру «ДАЛАС»).

Сімейні лікарі та сестри медичні надають безкоштовну первинну медичну допомогу та медичні послуги за Програмою медичних гарантій внутрішньо переміщеним жителям Луганщини, переселенцям будь-якої області та громади України, мешканцям міста Дніпро безпосередньо за зверненням або за попереднім записом по телефону: 066 934 89 79.

Часи прийому: понеділок-п'ятниця 09:00 – 15:00
Вихідні дні: субота, неділя

У штабі Рубіжанської міської військової адміністрації в м.Вінниця також продовжують працювати сімейний лікар та сестра медична для вимушених переселенців з Луганської області. За тиждень з 18.11.22 по 25.11.22 лікар проконсультувала 70 пацієнтів, засобами зв’язку – 34 людини. Сестра медична за цей час провела  вимірювання артеріального тиску та рівня глюкози у периферичній крові 70 людям.

Незважаючи на важку ситуацію з енергопостачанням ми продовжуємо працювати. Чекаємо на Ваші візити до нас! Віримо у деокупацію нашого регіону та всієї тимчасово окупованої частини рідної Країни! Віримо в ЗСУ та Перемогу України!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора