СИЛА ДОБРА

Дата: 05.12.2022 15:44
Кількість переглядів: 119

Волонтерський рух України сьогодні став унікальним явищем світового масштабу. Волонтери — це звичайні люди, які вкладають свій час, талант і ресурси і допомагають українським військовим, дітям, які постраждали від війни, людям, які втратили домівки і стали вимушеними переселенцями. Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ на краще.

До Міжнародного дня волонтера дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Рубіжанської територіальної громади розповідає про звичайні родини друзів і партнерів свого закладу  із Заходу та Сходу, які присвятили себе волонтерській роботі.

Перша з них - це родина Віталія і Ані Легких та їх дітей - Єви та Миколки, з якими наших спортсменів звела доля у файному місті Тернопіль і які допомогли з релокацією відділення карате ДЮСШ № 1, надавши можливість тренуватися дітям з Луганщини в комфортному, гарно облаштованому спортивному залі. Тому у сріблі рубіжанської команди, здобутому на Чемпіонаті Європи, присутня і їх часточка. І це тільки невелика частина потужного волонтерського руху, в якому задіяна вся родина Легких. Миколка і Єва являються учасниками зразкового аматорського художнього фольклорно-обрядового гурту «Ходаки». Виступаючи на виїзних заходах, вони колективом збирають кошти на підтримку ЗСУ, а батьки всіляко підтримують своїх дітей, допомагають в організації заходів, налагоджують зв’язки з підрозділами ЗСУ, з’ясовують нагальні потреби і відправляють на фронт придбане обладнання. 

Ще одна родина волонтерів - зі Сходу України, з міста  Кремінна , що на Луганщині. Сім’я Потапенко з лютого розпочала свою активну волонтерську діяльність, допомагаючи нашим воїнам, які воюють на сході. Коли Кремінна була окупована, родина Потапенко, втративши свою домівку, виїхала в місто Дніпро, де продовжує боротися на волонтерському фронті , та постійно організовують збір коштів та придбання і транспортування необхідного безпосередньо на передову.  Юний волонтер Матвій Потапенко теж активно допомагає батькам пакувати посилки для воїнів на Луганщині!

Дитячо- юнацька спортивна школа №1 Рубіжанської територіальної громада щиро вітає волонтерів та дякує за відданість та громадянську позицію. За те, що своєю діяльністю допомагаєте наблизити Перемогу України!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора