Рубіжанські школярі здобули 15 призових місць на чемпіонаті

Дата: 08.12.2022 12:13
Кількість переглядів: 64

25 учнів закладів загальної середньої освіти та Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Рубіжанської територіальної громади взяли участь у чемпіонаті  Луганської області з велосипедного туризму серед юнаків, який відбувся  3 грудня 2022 року у форматі онлайн. Організатор заходу  – Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Учасникам змагань потрібно було розв’язати різноманітні ситуації, які трапляються під час проходження маршрутів з велосипедного туризму, продемонструвати знання правил дорожнього руху, теоретичні навички першої допомоги постраждалому, орієнтування на місцевості за допомогою карти та компасу.

Рубіжанські школярі гідно виступили на Чемпіонаті. В результати – 15 призових місць.

В молодшій віковій групі (2010 р.н та молодші):
І місце: Поліна Хєлая (Рубіжанська загальноосвітня школа № 3 Рубіжанської міської
ради Луганської області)
ІІ місце: Богдан Фесенко (Рубіжанська загальноосвітня школа № 3 Рубіжанської
міської ради Луганської області)
ІІІ місце: Максим Кравченко, Денис Астахов (Рубіжанська загальноосвітня школа № 3 Рубіжанської міської ради Луганської області)

В середній віковій групі (2009 – 2008 р.н.):
І місце: Топчій Владислава, (Рубіжанська гімназія № 4 Сєвєродонецького району
Луганської області)
ІІ місце: Мирослава Бордюгова, (Рубіжанський ліцей Сєвєродонецького району
Луганської області), Владислав Гарькаєв (Рубіжанська загальноосвітня школа № 3
Рубіжанської міської ради Луганської області), Микола Уваров (Рубіжанська гімназія № 4
Сєвєродонецького району Луганської області)
ІІІ місце: Дар’я Іванова (Рубіжанський ліцей Сєвєродонецького району Луганської
області)

В старшій віковій групі (2007 – 2005 р.н.):
І місце: Валерія Ружинська (Рубіжанська загальноосвітня школа № 3 Рубіжанської
міської ради Луганської області), Максим Наумов (Рубіжанський ліцей Сєвєродонецького
району Луганської області)
ІІ місце: Марія Наугольна (Рубіжанський ліцей Сєвєродонецького району Луганської
області), Кирило Тетерев (Рубіжанська загальноосвітня школа № 3 Рубіжанської міської ради
Луганської області)
ІІІ місце: Аміна Світлична (Рубіжанський ліцей Сєвєродонецького району Луганської
області), Денис Лазарев (Рубіжанський ліцей Сєвєродонецького району Луганської області)

Рубіжанська міська військова адміністрація вітає юних спортсменів і бажає їм нових спортивних успіхів та досягнень.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора