Програма «Відновлення культурно-мистецької діяльності»

Дата: 21.12.2022 12:08
Кількість переглядів: 148

Фото без опису

Український Культурний Фонд розпочинає грантовий сезон 2023 року та запрошує подавати заявки на програму «Відновлення культурно-мистецької діяльності».

3 нові програми та 3 програми поточного року, конкурс на які так і не був завершений через повномасштабне військове вторгнення росії на територію України.

Бюджет програми на 2023 рік – 40 млн грн. Дедлайн: 31 січня 2023 року


Програма «Відновлення культурно-мистецької діяльності» відповідає наступним пріоритетним напрямам діяльності Фонду: 

•  Відновлення повноцінної діяльності та розвиток культури і креативних індустрій.

•  Підтримка розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на території України та поза її межами.

•  Сприяння впровадженню сучасних цифрових технологій, розробці інноваційного культурного продукту, кроссекторальних, міжрегіональних культурно-мистецьких проєктів для розкриття творчого потенціалу, ефективної творчої та економічної діяльності у сфері культури та креативних індустрій.

•  Сприяння дотриманню культурних прав, безбар’єрного доступу до споживання і створення культурного продукту, забезпеченню рівних можливостей для особистісного розвитку та самореалізації для всіх громадян і спільнот.

•  Підтримка культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на проведення прикладних та інших досліджень культури та креативних індустрій з метою вивчення стану справ і забезпечення формування доказової політики в цих сферах.

•  Підтримка культурно-мистецьких проєктів міжнародної співпраці та просування українського культурного продукту за кордоном, інтеграція культури та креативних індустрій у європейський культурний простір, посилення зв’язків з міжнародним культурним середовищем для створення позитивного іміджу та всебічної підтримки України у світі.

•  Підтримка проєктів, спрямованих на протидію інформаційній та культурній складовій російської військової агресії, осмислення ролі України у забезпеченні безпеки Європи та світу від збройної агресії російської федерації, меморіалізація героїчної боротьби українського народу.

•  Мета програми - підтримати відновлення культурно-мистецької діяльності митців та інституцій сфери культури України, сприяти створенню нових культурно-мистецьких проектів, як унікальних “інструментів”, завдяки яким українське суспільство здатне не лише максимально застосувати культуротворчий потенціал під час війни, але й стати основою повоєнної відбудови держави.

Бюджет програми на 2023 рік – 40 млн грн

Цілі програми «Відновлення культурно-мистецької діяльності»:

•  Сприяти відновленню культурно-мистецької діяльності шляхом підтримки культурно-мистецьких проектів, результатом яких є створення культурно-мистецького продукту.

•  Підтримати проекти митців, в тому числі осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок воєнних дій російської федерації, відновлення їх мистецької діяльності та надання можливостей для реалізації культурно-мистецьких проєктів.

•  Сприяти реалізації культурно-мистецьких проектів, що спрямовані на протидію інформаційній та культурній складовій російської військової агресії та охоплюють воєнну тематику, зокрема, меморіалізацію героїчної боротьби українського народу; проблематику тимчасово окупованих територій України, внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок бойових дій та тимчасової окупації територій України.

У рамках конкурсної програми «Відновлення культурно-мистецької діяльності» запропоновано наступні ЛОТ-и:

ЛОТ 1. Відновлення культурно-мистецької діяльності (культурно-мистецькі проекти);

ЛОТ 2. Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності.

Терміни подачі заявки та реалізації проекту

Подача проектної заявки на конкурс: 09.12.2022 – 31.01.2023 (до 18.00 за київським часом)

Конкурсний відбір: 01.02.2023 – 15.05.2023

Реалізація проектів включно з поданням звітності: з дати підписання Договору про надання гранту Фондом, але не раніше 1 квітня, до 31.10.2023

Контакти: programa.rсa@ucf.in.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора