ДРОНИ - ГВИНТОКРИЛИ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 18.01.2023 10:28
Кількість переглядів: 78

Під час Другої світової війни кращими артилеристами були ті, хто знав і застосовував логарифми. Зараз ситуація змінилася. І дуже велику роль відіграє розвідка, а це означає, що саме дрони мають надзвичайно велике значення. Уже ця війна – війна дронів. Тому управління дронами, знання про них стає питанням номер один. І якщо починати навчання зі школи, то можна досягти гарних успіхів.

12 січня 2023 року педагогічні працівники, класні керівники та виховники роїв «Соколи» та «Білі вовки» Рубіжанського ліцею долучилися до перегляду-презентації  інтегрованого уроку з фізики, історії та Захисту України «Дрони-гвинтокрили на захисті України», який було підготовлено в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут» у рамках «Місяця кібербезпеки – 2022» з використанням хмарних технологій і дронів. 

Тема інтегрованого уроку дуже актуальна в наш час і дуже цікава. Дякуємо організаторам та учасникам уроку. Вважаємо, що такі педагогічні знахідки дуже актуальні зараз, тому необхідно використовувати їх у педагогічній практиці та  у роботі з національно-патріотичного виховання. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора