Як отримати інсуліни безоплатно за програмою реімбурсації?

Дата: 21.01.2023 11:21
Кількість переглядів: 74

#ДоступніЛіки

 Інсулін - життєво важливий препарат, який важливо приймати постійно і за графіком. До програми “Доступні ліки” входять ліки для людей з інсулінозалежним діабетом.

Щоб отримувати інсуліни за програмою “Доступні ліки +Інсуліни” необхідно спершу звернітися до ендокринолога. Він створить план лікування в електронній системі охорони здоров’я та випише перший рецепт.

Коли план лікування створений, то можна звертатися за подальшим рецептом до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Вимушені переселенці можуть звернутися до будь-якого іншого лікаря первинної медичної допомоги. Або до ендокринолога.

Лікар випише електронний рецепт. А у разі відсутності доступу до електронної системи охорони здоров’я, лікар випише паперовий рецепт, поставивши свій підпис та печатку.

Пам’ятайте: термін дії рецепту становить 30 днів з дати виписування.

Знайдіть найближчу аптеку, яка відпускає інсуліни. Впізнати її можна за наліпкою “Доступні ліки + Інсуліни”. Або одним із способів:

– через дашборд на сайті НСЗ. В меню зліва оберіть ваш населений пункт та потрібний напрямок програми реімбурсації.
– зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ 16-77. Уточніть номер телефону аптеки. Перед візитом, зателефонуйте і спитайте чи в наявності інсулін. Якщо так, ви можете його забронювати.

Завітайте до аптеки та покажіть рецепт. Отримайте інсулін в аптеці безоплатно чи з невеликою доплатою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора