Україна – це ми!

Дата: 23.01.2023 16:21
Кількість переглядів: 83

День Соборності України – свято, яке має особливе історичне значення. Століттями розірваний український народ об'єднався на своїй землі заради створення єдиної держави. Сьогодні, майже 100 років потому, український народ із зброєю в руках, ціною величезних втрат продовжує виборювати свою свободу, своє право бути вільними і незалежними.

Напередодні Дня Соборності відбувся міський етап щорічної Всеукраїнської фотовиставки «Україна – це ми!». Організатори заходу – Український державний центр національно-патріотичного виховання, Департамент освіти і науки Луганської облдержадміністрації спільно з Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, управління освіти Рубіжанської міської військової адміністрації спільно з Рубіжанським міським Центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. У заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Рубіжного та вихованці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Для участі у фотовиставці рубіжанські школярі надіслали свої фото та привітання з Днем Соборності:

- «Вітаю з Днем Соборності, з днем єднання українських земель. Всім нескінченного щастя, міцного здоров'я, благополуччя».
- «Вітаю з великим святом - Днем Соборності України. Сьогодні хочу побажати тобі бути одним цілим з народом, цінувати міцну дружбу, завжди отримувати братську допомогу та повагу земляків. Миру, добра і згуртованості всій країні!»
- «Вітаю з днем соборності України! Бажаю щасливого, спокійного та гарного життя. Нехай усе буде добре та з кожним днем набагато краще!»
- «Щиро вітаю з днем соборності України! Бажаю міцного здоров’я, віри, сильного духу, тепла, добра та неймовірної любові у серці!»
- «Ненько моя, Україно. Вітаємо з Днем Соборності. Нехай всі родини і стани суспільства єднаються».
- «Вітаю з днем соборності України! Бажаю гарних помислів, душевного спокою, міцного здоров’я та хай Бог дарує кожному віру та любов!»
- «Хай наша активність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу».
- «Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної Луганщини та України!»
- «Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу». 
- «Вітаю з Днем Соборності України і побажати від душі хочу єдиного духу народу, великої сили і могутності, міцної дружби і братньої допомоги!»
-  «День соборності великої України,
   Відзначаємо у цей славний ми день,
   Хочу побажати любові і щастя,
   Міцного здоров'я учасникам всім.
   Щоб зростала і міцніла Україна,
   Написав я ці привітання,
   Процвітання добра і миру,
   Ось такі мої побажання.»
- «Любі друзі, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання Соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Бажаю всім вам міцного здоров’я, миру і щастя, благополуччя в родинах і плідної праці. Нехай усе задумане на користь і благо Батьківщини та наших співгромадян успішно реалізовується!»
- «Україна – єдина! Україна – переможе!»
- «ВІРЮ В ЗСУ!»
- «Єднаймося! І все буде перемога!»
- «Хай Бог дає сили нашим захисникам та захисницям»
- «Бажаю МИРУ та ПЕРЕМОГИ!»
- «Вітаємо з Днем Соборності України! Скорішої перемоги і процвітання нашій Україні!
- «Зі святом Соборності України! Бажаю щоб наша країна і всі українці були щасливі!»
- «Тож візьмемося за руки
  Скажем на ввесь світ,
  В День Соборності та Злуки
  – Ми один нарід!»

Війна розкидала українців, в тому числі і рубіжан, по різних куточках України, Європи, світу. Але це свято вкотре доводить, що ми – єдині. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора