Які послуги доступні для ВПО онлайн

Дата: 30.01.2023 10:00
Кількість переглядів: 89

Фото без опису

Держава постійно працює над цифровою доступністю послуг для громадян, у тому числі для внутрішньо переміщених осіб. Станом на 24 січня на обліку ВПО перебуває майже 5 млн осіб.

Внутрішньо переміщені особи мають можливість скористатися наступними послугами онлайн в застосунку та на порталі Дія:

- отримати довідку ВПО та подати заяву на виплату грошової допомоги на проживання в застосунку Дія. Послугами скористалися понад 1,4 млн осіб.

- змінити місце фактичного проживання ВПО в застосунку Дія. Послугою вже скористалося понад 45 тисяч осіб, зокрема із 1 січня — 15 тисяч.

- скасувати довідку ВПО в застосунку Дія. Послугою вже скористалося близько 75 тисяч осіб, зокрема в період із 1 січня — 28,8 тисяч.

Така можливість стала доступною завдяки електронним інформаційним обмінам між інформаційно-комунікаційними системами державних органів, у тому числі Єдиної інформаційної системи соціальної сфери та порталом Дія. Що, в свою чергу, забезпечує швидку й автоматизовану верифікацію даних внутрішньо переміщених осіб.

Також ВПО, які не володіють житловою площею на підконтрольній Україні території, можуть подати заяву на пільговий іпотечний кредит на порталі Дія.

Цією послугою вже скористалося понад 32 тис. людей, зокрема із 1 січня — 621 людина.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора