Реєстрація на весняний дитячий кемп психологічної підтримки - 2023 від СОС Дитячі Містечка

Дата: 04.03.2023 17:52
Кількість переглядів: 89

Фото без опису

Кемп СОС Дитячі Містечка - це 14-денна ресурсна програма, яка спрямована на психологічну підтримку, відпочинок та відновлення дітей, які постраждали внаслідок російської військової агресії в Україні.

Для дітей віком від 7 до 16 років (участь для учнів 11 класів не рекомендується, оскільки програмою кемпу не передбачене навчання).

Учасниками програми можуть стати діти з наступних категорій:

*діти з деокупованих територій;
*діти з родин внутрішньо переміщених осіб;
*діти військовослужбовців та волонтерів;
*діти з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;
*діти опікунів і усиновителів;
*діти, які проживають на території, де ведуться активні бойові дії;
*діти з інвалідністю, особливостями розвитку (дитина має бути автономна та не потребувати додаткового супроводу тьютерів, медичної підтримки).

Пріоритет при відборі надаватиметься дітям, які нещодавно виїхали з окупованих територій, проживають на нещодавно деокупованих територіях, та не брали участь у даній програмі впродовж 2022 року.

Кемп розташований на безпечній та затишній території  - Корчин (Львівська область), Національний природний парк "Сколівські Бескиди"

УМОВИ:
- 5-разове харчування;
- проживання у комфортних 4-5-6 місних двоповерхових номерах, оснащених необхідними меблями та санвузлом;
- змістовна програма, яка включає цілодобову психологічну підтримку, активне та цікаве дозвілля, корисні майстер-класи, навчання поводженню у надзвичайних ситуаціях.

Протягом зміни цілодобово з дітьми перебувають та працюють психологи, куратори, інструктори зі спорту та креативних напрямів.

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС для дітей під час кемпу не буде забезпечуватись, оскільки програма орієнтована на психологічну підтримку та відновлення емоційної стійкості для дітей, які нещодавно виїхали з тимчасово окупованих територій, проживають на деокупованих територіях, зазнали сильного емоційного потрясіння внаслідок бойових дій і тд. Батьки/законні опікуни мають самостійно погодити зі школою, де навчається дитина, відповідну перерву на час знаходження у кемпі. За необхідності організатори надають лист-підтвердження про участь дитини у програмі.

Участь у програмі БЕЗКОШТОВНА. 

Довіз Вашої дитини/тей відбувається самостійно до точки збору, та не оплачується організаторами (окрім виключних випадків).

Місце, звідки відбувається організований довіз дітей до кемпу - м. Львів. Деталі про час та місце збору, надсилаються відібраним до участі у програмі учасникам.

Перелік документів необхідних для участі:
- Медична довідка (форма 079-повна) з даними про перенесені інфекційні захворювання, з даними про профілактичні щеплення, з відміткою про відсутність педикульозу; 
- При наявності хронічних захворювань вказати дату останнього загострення із зазначенням групи здоров’я;
- Копія свідоцтва про народження дитини та копія паспорту одного з батьків, опікуна або законного представника, довідка ВПО за наявності;
- Заява заповнена батьками;
- Вступна угода підписана батьками.

Відбір дітей проводиться поступово, на кожну зміну окремо. Відповідно погодження участі вашої дитини/тей в кемпі відбуватиметься впродовж усієї весни, за 10 днів до початку кожного нового заїзду.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbqfe8xlxMwkXRPp8-3Ab6fhEUEMvx5lxDQtc4Pa76zZCtfg/viewform

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора