Привітання командувача Національної гвардії України з нагоди 9-ї річниці Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 12:11
Кількість переглядів: 156

Фото без опису

Шановні гвардійці, дорогі побратими!

Шановні члени родин військовослужбовців НГУ, дорогі наші ветерани!

Прийміть щиріші привітання з нагоди дев’ятої річниці з Дня створення Національної гвардії України!

Висловлюю велику шану й вдячність за Вашу щоденну службу й стійкість в боротьбі за нашу незалежність, за права, свободи й безпеку українців!

Ситуація в Криму й на Донбасі у 2014 році та подальші роки нашої боротьби аж до повномасштабного вторгнення рф показали, що держава потребує професійних, мотивованих, навчених, патріотично налаштованих захисників, готових реагувати на будь-які загрози. Створена 9 років тому Національна гвардія України довела, що такі воїни є і це дійсно вагомий елемент безпеки нашої країни.

Ми багато чого пройшли і досягли. 9 років ми щоденно робили і робитимемо все, щоб громадяни України почували себе у безпеці. Ми залучали в наші ряди добровольців, обмінювались досвідом із військовими формуваннями країн НАТО та ЄС, забезпечували правопорядок, виконували завдання в районах стихійних лих, протидіяли терористичним загрозам, охороняли стратегічно важливі об’єкти.

З першої хвилини повномасштабного вторгнення гвардійці одними з перших зустріли ворогів на різних напрямках вторгнення й стали тією силою, яка доповнила ядро оборони України.

Умовою для нашої подальшої ефективності є непохитна єдність суспільства та стійкість наших військовослужбовців. Бо усі ми об’єдналися заради спільної мети - нашої перемоги! На базі підрозділів з найбільшим бойовим досвідом сьогодні формуються бригади Гвардії наступу, які після підготовки, доозброєння і злагодження будуть звільняти наші землі разом з іншими підрозділами Сил оборони.

У цей день хочу також зазначити, що серед головних завдань держави й Національної гвардії є також звільнення з полону усіх наших захисників. Ця робота триватиме скільки буде потрібно.

Ми схиляємо голови у пам'ять тих, хто віддав життя у боях! Ці воїни завжди будуть для нас Героями, Україна завжди пам'ятатиме їх та їхній подвиг.

У день професійного свята бажаю усім гвардійцям, службовцям, ветеранам та їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту і нашої спільної Перемоги! Слава Національній гвардії України! Слава Україні!

З повагою

командувач Національної гвардії України

генерал-лейтенант Юрій Лебідь


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора