Учні Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв здобули призові місця обласного конкурсу «Мистецтво і діти»

Дата: 30.03.2023 12:01
Кількість переглядів: 111

Фото без опису

25 березня 2023 року відбувся обласний огляд-конкурс індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» серед учнів мистецьких шкіл у якому учні комунального закладу «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» здобули призові місця та дипломи.

Результати конкурсу:

Номінація «Фортепіано» 

ІІІ вікова категорія (11-12 років)
ДИПЛОМ
- Карасюк Макар, викладач Давидюк Марина Валеріївна.

Номінація «Духові та ударні інструменти»

І вікова категорія (7-9 років)
III МІСЦЕ
- Корольова Олена, викладач Жур Денис Геннадійович, концертмейстер Зеленська Вікторія Миколаївна;

ДИПЛОМ
- Клочко Георгій, викладач Дейнега Анатолій Володимирович, концертмейстер Зеленська Вікторія Миколаївна;
- Корольова Ірина, викладач Дейнега Анатолій Володимирович, концертмейстер Зеленська Вікторія Миколаївна;
- Бутович Роман, викладач Дейнега Анатолій Володимирович, концертмейстер Зеленська Вікторія Миколаївна;

ІІ вікова категорія (10-12 років)

II МІСЦЕ
- Бакшеєв Святослав, викладач Жур Денис Геннадійович, концертмейстер Зеленська Вікторія Миколаївна;
- Клочко Михайло, викладач Дейнега Анатолій Володимирович, концертмейстер Зеленська Вікторія Миколаївна;

ІІІ МІСЦЕ
- Гринько Тимур, викладач Жур Денис Геннадійович, концертмейстер Зеленська Вікторія Миколаївна;
- Гринько Олександр, викладач Жур Денис Геннадійович, концертмейстер Зеленська Вікторія Миколаївна;

ІІІ вікова категорія (13-15 років)
III МІСЦЕ
- Корольов Артур, викладач Жур Денис Геннадійович, концертмейстер Зеленська Вікторія Миколаївна;
- Коршенко Вадим, викладач Дейнега Анатолій Володимирович, концертмейстер Зеленська Вікторія Миколаївна

Номінація «Народні інструменти» 

ІІІ вікова категорія (13-15 років) 
ДИПЛОМ
- Матвієвська Яна, викладач Федоров Дмитро Миколайович.
 
Номінація «Академічний спів» 

І вікова категорія (7-9 років) 
ІІІ МІСЦЕ
-Критська Антоніна, викладач Кісєльова Олена Володимирівна.

Номінація «Естрадний вокал» 

ІІ вікова категорія (10-12 років) 
ДИПЛОМ
- Жарова Тетяна, викладач Кісєльова Олена Володимирівна.

Вітаємо учнів, викладачів, концертмейстерів з перемогою!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора