Національне інформаційне бюро накопичує дані про депортованих українських дітей

Дата: 01.04.2023 09:10
Кількість переглядів: 63

Національне інформаційне бюро при Мінреінтеграції продовжує збирати й актуалізувати дані про незаконно депортованих росіянами українських дітей. Узагальнені дані розміщено на державному порталі «Діти війни» (https://childrenofwar.gov.ua/). До їх збору й аналізу долучаються Офіс Президента, ОГП, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, Нацполіція, громадські організації тощо.

Згідно з останніми даними, Національного інформаційного бюро, наразі незаконно депортованими вважаються 19 514 українських дітей.

Відомо також, що на тимчасово окупованих територіях і в росії перебувають близько 4390 статусних дітей, до яких відносяться діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування.

Щодня Національне інформаційне бюро оновлює інформацію на порталі. Зібрані дані будуть використані українськими та міжнародними слідчими для притягнення до відповідальності винних у незаконній депортації українських дітей.

Мінреінтеграції нагадує: якщо вам стало відомо про незаконну депортацію дитини, повідомте про це на цілодобову гарячу лінію НІБ:

– 16-48 і (044) 287-81-65

– або за допомогою чат-ботів у Telegram (https://t.me/nib_uncp_bot) і Viber (https://chats.viber.com/nib_uncp_bot).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора