4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої і середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами

Дата: 02.04.2023 09:07
Кількість переглядів: 97

Маємо гарні новини для маленьких українців.

Нова реальність вимагає нових знань!

4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої і середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами.

 Диктант звучатиме 4 квітня о 15:00 на хвилях Українське радіо голосом Пса Патрона  із популярного мультфільму. А перед диктантом, о 14:40, в ефірі говоритимемо з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

 Щоб написати диктант і дізнатися правила, що рятують життя:

- слухайте прямий ефір на Українському радіо на FM-частоті вашого міста, на сайті Українського Радіо, у мобільному застосунку suspilne.radio або у додатку Дія.

- увімкніть пряму трансляцію онлайн:

• YouTubе ДСНС —> https://bit.ly/3TXD8Sd

• Facebook ДСНС —> https://bit.ly/3lRe5DS

• або на Facebook/YouTube сторінках UNICEF Ukraine, Українського радіо чи на Facebook Центр протимінної діяльності, Міністерство освіти і науки України.

- прийдіть у Спільно Точку у вашому місті завчасно та зареєструйтеся на диктант.

Знімайте фото та відео, як ваші діти пишуть диктант, і публікуйте в соцмережах із хештегом #СпільноДиктант.

Перевірити правильність написання диктанту можна буде за дві години після його завершення у соціальних мережах та на офіційних сайтах ДСНС, ЮНІСЕФ та Українського Радіо.

Долучайте малечу до написання диктанту!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора