Уряд спростив умови подачі документів для отримання статусу зареєстрованого безробітного

Дата: 03.04.2023 11:10
Кількість переглядів: 66

Фото без опису

На засіданні Кабінету Міністрів України затверджено новий Порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Ним, зокрема, уточнено порядок отримання статусу зареєстрованого безробітного онлайн.

Це полегшить процес подачі документів внутрішньо переміщеним особам, особам, які перебувають на тимчасово окупованій території, або на території, на якій ведуться бойові дії. Також спрощується процес реєстрації для людей, які втратили документи, або у яких досі не були розірвані трудові відносини з роботодавцем, який знаходиться на території, де ведуться активні бойові дії.

Також новий Порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, передбачає такі зміни:
- затверджено умови надання статусу зареєстрованого безробітного членам добровольчих формувань територіальної громади та перебування їх на обліку під час воєнного стану;
- робоче спілкування безробітного з кар’єрним радником (спеціалізованим кар’єрним радником) щодо пошуку роботи прирівнюється до особистого відвідування центру зайнятості;
- затверджені нові критерії підходящої роботи, у тому числі під час воєнного стану;
- доповнені підстави припинення реєстрації безробітних щодо перебування за кордоном.

Луганська обласна державна адміністрація
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора