Презентовано навчальний проєкт для школярів «100 причин пишатися тим, що я – українець»

Дата: 13.04.2023 14:18
Кількість переглядів: 74

Фото без опису

Презентовано навчальний проєкт для школярів «100 причин пишатися тим, що я – українець». Його розробили освітяни з дистанційної школи «Unicorn School» у партнерстві зі спеціалістами Асоціації інноваційної та цифрової освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.

Інноваційна освітня платформа побудована у форматі комп'ютерної гри, що пропонує дітям дізнатися та докладно вивчити сто найважливіших фактів про Україну, зокрема особливості географії, містобудування, населення, ІТ-сфери, всесвітніх рекордів, культурної спадщини, науки та інженерії, промисловості, спорту. Також на платформі є інформація про відомих українців та їхній внесок у розвиток інших країн.

Нині на платформі відбувається змагання між учасниками гри. Викладацький колектив «Unicorn School» визначить переможців і подарує їм цінні призи. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на платформі. Після змагань платформа працюватиме й надалі, тож до вивчення цікавих фактів про Україну завжди можна буде повернутися.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора