Звіт про роботу гуманітарного штабу в м.Вінниця за період 17.04-21.04

Дата: 26.04.2023 10:01
Кількість переглядів: 65

Фото без опису

За минулий тиждень, з 17.04.2023 по 21.04.2023, спеціалістами гуманітарного штабу Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, що знаходиться у м.Вінниця, видано 408 продуктових наборів гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам Луганщини. 

Пільгові категорії внутрішньо переміщених осіб отримали 95 гігієнічних наборів та упаковок підгузників.

95 осіб проконсультовано телефоном із загальних питань роботи гуманітарного штабу та умов надання гуманітарної допомоги. 

Представником Луганського обласного центру зайнятості надано 8 консультації з питань, що стосуються зайнятості населення. Юристом благодійного фонду "Стабілізейшен Суппорт Сервісез" надано 20 юридичних консультацій з соціальних та правових питань. 

В штабі також працює сімейний лікар та медична сестра «Центра первинної медико-санітарної допомоги» м.Рубіжне, які протягом тижня консультували та допомагали пацієнтам з виміром тиску, глюкози та з інших медичних питань. 

Гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації продовжує працювати за адресою: м.Вінниця, вул. Праведників світу (стара назва - вул.Максимовича), 43-Б.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора