Рубіжанський спортсмен Олександр Лужбін виборов звання срібного призера Чемпіоната Європи з пауерліфтингу серед юніорів

Дата: 03.05.2023 14:00
Кількість переглядів: 88

Сьогодні, 3 травня, на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що відбувається у м. Тістед  (Данія), пауерліфтер із Рубіжного Олександр Лужбін у складі збірної України, у ваговій категорії до 74 кг, показав результати у трьох вправах: присідання 265,0 кг - І місце; жим лежачи 157,5 кг – ІІІ місце; тяга 232,5 кг - IV місце. Із загальним результатом 655 кг Олександр виборов велику срібну медаль і ІІ місце чемпіонату Європи.

Підготував спортсмена Заслужений майстер спорту України Микола Бараннік, тренер-викладач ДЮСШ №1 м. Рубіжне.

Вітаємо Олександра Лужбіна та його тренера Миколу Баранніка з ІІ місцем на чемпіонаті Європи. Так тримати. Разом до перемоги!