Психологічна підтримка для медиків первинки - переселенців Рубіжанської територіальної громади

Дата: 09.05.2023 12:00
Кількість переглядів: 85

Фото без опису

Психологічна підтримка для медиків первинки - переселенців Рубіжанської територіальної громади

Між комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської військової адміністрації та Відокремленим підрозділом Асоціації «Тріангль Женерасьон Юманітер» в Україні укладено Меморандум про співпрацю.

Асоціація «Тріангль Женерасьон Юманітер» (TGH) - міжнародна Організація Солідарності, яка створена ще у 19994 році, надає психосоціальну та правову допомогу людям, які переживають складні життєві обставини.

Предметом укладеного Меморандуму є об’єднання зусиль Сторін з метою організації надання психологічної допомоги та проведення індивідуальних та групових консультацій з психосоціальної підтримки; організації інформаційних сесій та тренінгів  з питань первинної соціально-психологічної самодопомоги, охорони дитинства, запобігання гендерно зумовленому насильству та інших заходів.

З початком збройного конфлікту в Україні потреба в психосоціальній підтримці населення значно зросла та необхідна не тільки пацієнтам, які звертаються до фахівців медичних закладів,  але й самім лікарям та сестрам медичним. Адже всі люди зіткнулися із такими кризовими подіями, до яких неможливо бути готовим та суттєво впливають на психологічний стан.

Саме тому у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю 02 травня був проведений перший тренінг за темами “Стрес” та “Емоційне вигорання”. Висококваліфіковані психологи надали корисну та актуальну у цей нелегкий воєнний час інформацію щодо природи виникнення стресу та емоційного вигорання, дієві поради як адаптуватись у кризових ситуаціях, підвищувати стресостійкість. На практичній частині заходу відпрацьовані навички саморегуляції та самодопомоги у незвичайних ситуаціях і важких життєвих обставинах.

Наприкінці заходу учасникам заходу були вручені Сертифікати про успішне навчання та участь у тренінгу.

Співробітники медичного закладу первинки щиро вдячні TGH за якісну організацію заходу і дуже цікавий, корисний, актуальний, донесений на високому професійному рівні теоретичний і практичний матеріал тренінгу.

Найближчим часом у травні відбудуться  ще декілька запланованих зустрічей між медичним закладом і «Тріангль Женерасьон Юманітер» з метою подальшої психологічної підтримки сімейних лікарів, сестер медичних та іншого персоналу первинки.

Допомагаємо один одному на шляху до ПЕРЕМОГИ!
Медичний директор Алла Родіонова« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора