15 травня у м. Київ відбулась ХІІ звітно-виборча Асамблея Луганського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України

Дата: 16.05.2023 11:20
Кількість переглядів: 48

15 травня у м. Київ відбулась ХІІ звітно-виборча Асамблея Луганського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України, в якій взяли участь 62 делегати від громад Луганської області, серед яких були і представники Рубіжанської міської територіальної громади.

З вітальним словом до учасників Асамблеї звернувся Олімпійський чемпіон, Міністр молоді та спорту України, Президент Національного олімпійського комітету України – Вадим Гутцайт.

«Луганщина опинилася у найважчому серед усіх регіонів становищі – окупована майже уся територія, пошкоджена або повністю зруйнована інфраструктура. Ми вдруге втратили все, що будували та розвивали у сфері спорту. Втім, ми й надалі працюємо задля Перемоги України та розвитку луганського спорту!» – наголосив у своїй промові на початку засідання начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор, який також відзначив, що всі обласні спортивні заклади наразі діють в інших регіонах України, більшість провідних та перспективних спортсменів і їх тренери також продовжують тренувальний процес, беруть участь в змаганнях різного рівня: через війну вони залишилися без власної бази для підготовки, але попри все продовжують перемагати на міжнародних змаганнях!».

Під час роботи Асамблеї відбулось нагородження відомих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, які, не зважаючи на військовий стан в Україні, сприяють розвитку фізичної культури, спорту та олімпійського руху в Луганській області. Серед нагороджених мешканці Рубіжанської міської територіальної громади: ветеран міського спортивного руху, почесний громадянин міста Рубіжне, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Микола Фоменко, майстер спорту України міжнародного класу, «Заслужений тренер України», директор ДЮСШ № 1 Олександр Дорошенко, майстер спорту України міжнародного класу, тренер-викладач ДЮСШ №1 Олександр Дубовой.

Присутні заслухали звіт про діяльність Луганського обласного відділення НОК України за 2018-2023 роки, звіт ревізійної комісії та шляхом таємного голосування обрали голову, заступника голови, відповідального секретаря, членів виконавчого комітету та ревізійної комісії Луганського обласного відділення НОК України на 2023-2027 роки. Тож, головою на 2023-2027 роки переобрано Віктора Острєцова.

Також затверджено нове положення про громадську організацію «Луганське обласне відділення НОК України» та розглянуто кадрові питання про ротацію членів Луганського обласного відділення НОК України.
 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора