Звіт про роботу гуманітарного штабу в м.Вінниця за період 15.05-19.05

Дата: 24.05.2023 12:50
Кількість переглядів: 50

За минулий тиждень, з 15.05.2023 по 19.05.2023, спеціалістами гуманітарного штабу Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, що знаходиться у м.Вінниця, внутрішньо переміщеним особам Луганщини видано 422 продуктових наборів гуманітарної допомоги та 17 гігієнічних наборів.

Надано консультації із загальних питань роботи гуманітарного штабу, умов надання гуманітарної допомоги та соціальних питань 113 особам. 

Представником Луганського обласного центру зайнятості надано 10 консультацій з питань, що стосуються зайнятості населення. Юристом благодійного фонду "Стабілізейшен Суппорт Сервісез" надано 4 юридичні консультації з правових питань. Представником управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської військової адміністрації надано 2 консультації з питань реєстрації пошкодженого або зруйнованого майна.

В штабі також працює сімейний лікар та медична сестра «Центра первинної медико-санітарної допомоги» м.Рубіжне, які протягом тижня консультували та допомагали пацієнтам з виміром тиску, глюкози та з інших медичних питань. 

Гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації продовжує працювати за адресою: м.Вінниця, вул. Праведників світу (стара назва - вул.Максимовича), 43-Б.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора