Начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор управління землеустрою, архітектури та містобудування

Дата: 31.05.2023 14:17
Кількість переглядів: 147

 

Рубіжанська міська військова адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області шукає у свою команду начальника відділу архітектури та містобудування – головного архітектора управління землеустрою, архітектури та містобудування. 

Перелік інформації необхідної для участі у співбесіді:
- резюме, Приклад резюме;
- документи, що підтверджують відповідний ступінь освіти;
- документи, що підтверджують досвід роботи, зазначений в кваліфікаційних вимогах.

Кваліфікаційні вимоги: Вища архітектурна освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Спеціальність - зазначена відповідно до Закону України «Про архітектурну діяльність».

Досвід роботи: Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років (Закон України «Про архітектурну діяльність»).

Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою.

Умови прийняття: Без конкурсного відбору, за результатами співбесіди. На період дії воєнного стану та 30 днів після його припинення або скасування з випробувальним терміном 3 місяці. 

Місце виконання робіт: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 98-Д.

Контактна особа Калганова Світлана Миколаївна, тел. +380 95 034 6321, email: hr@rmva.gov.ua.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора