Логістичний Гуманітарний Центр Екстреного Реагування надав допомогу родинам ВПО Рубіжанської територіальної громади
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26023286/1e5e767e365c1fabfb2cf556e6da1163.jpg)
Центр надає підтримку та допомогу внутрішньо переміщеним особам, які прибули до Черкащини із місць, де тривають бойові дії. Ідеї Центру втілює громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок» спільно з ГО «Академія стратегічних досліджень» у рамках грантового проєкту Угорської екуменічної служби допомоги.
Рубіжанською військовою адміністрацією організовано видачу допомоги 30 родинам переселенців Рубіжанської територіальної громади, що мешкають у Черкасах і прилеглих населених пунктах. 73 особи отримали набори продуктів і комплекти засобів побутової хімії та особистої гігієни. Крім того, 10 родинам, які найбільше потребують допомоги, працівники управління соціального захисту населення РМВА відправили посилки з наборами продуктів і гігієнічних засобів у віддалені місця Черкащини.
Дякуємо Логістичному Гуманітарному Центру Екстреного Реагування за надану допомогу і сподіваємося на подальшу співпрацю.