Служба у справах дітей інформує

Дата: 15.06.2023 10:52
Кількість переглядів: 74

24.02.2022 ріку розділив наше життя на ДО та ПІСЛЯ. До цього дня в Рубіжанській мирній громаді функціонувало 4 дитячих будинки сімейного типу, 5 прийомних сімей, в яких родинний затишок отримували 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 94 дитини виховувалось в опікунських сім’ях. Взагалі на обліку в службі у справах дітей перебувало 145 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. З початком повномасштабного воєнного вторгнення рф на територію нашої країни, сім’ї з дітьми виїхали у більш безпечніші куточки світу.  

Так, дві сім’ї опинились у Івано-Франківській області. Це дитячий будинок сімейного типу  та опікунська родина, в яких кожен день мати – вихователька та опікун оточують любов’ю та опікають 11 дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Минулого тижня Рубіжанська служба у справах дітей за підтримки Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області завітала до цих сімей, які наразі мекають у населених пунктах Залуква та Богородчани. 

Це була не перевірка умов проживання дітей у сім’ях, як це передбачено законодавством, а дружня зустріч вже майже рідних людей, які разом пройшли та пережили багато подій, переживань.

Під час спілкування діти один перед одним вихвалялись своїми досягненнями. В одній із родин утворилась нова сім’я, так що ми мали змогу привітати молодят зі святом та побажати їм любові та взаєморозуміння. 

Під час дружньої вечері з вихованцями дитячого будинку сімейного типу, яку всі разом готували, діти дивували своїми здібностями: малюнками, вишиванками, поробками та особистими щоденниками з успіхами у навчанні. 

На спільній зустрічі в опікунській сім’ї мама – вихователь та начальник служби обговорили зміни в законодавстві та плани на майбутнє. Під час розмови мами обмінялись досвідом у вихованні маленьких дітей. Згадали рідне місто, життя до його захоплення.  

Завдяки Рубіжанської міської військової адміністрації родини отримали подарунки для побуту, а дітки – іграшки і солодощі, які забезпечать гарний настрій та проведення дозвілля під час літнього відпочинку. Несподіванкою для всіх були «Торби щастя», в яких кожна цукерка містила побажання. Кожний, хто отримав побажання, поділився тим, що воно має відношення саме для нього.  

Такі зустрічі дарують не лише гарні емоції, радість, любов та й сильну віру у Перемогу нашої незламної країни й повернення до рідного міста!

Рубіжанська міська військова адміністрація висловлює слова щирої вдячності усім, хто дарує тепло своєї душі діткам, які позбавлені батьківського піклування.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора