Звіт про роботу гуманітарного штабу в м.Вінниця за період 05.06-09.06

Дата: 15.06.2023 12:30
Кількість переглядів: 104

Фото без опису

За минулий тиждень з 05.06.2023 по 09.06.2023 працівниками гуманітарного штабу Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, розташованого у м. Вінниця, видано 359 продуктових наборів гуманітарної допомоги, пільгові категорії внутрішньо переміщених осіб отримали 20 упаковок дитячих підгузків, 8 упаковок дорослих підгузків, 27 упаковок гігієнічних прокладок, 44 особи отримали консультацію сімейного лікаря, 42 особи отримали консультацію з медичних питань телефоном, 40 особам проведено огляд та вимір артеріального тиску, 4 особам – вимірювання глюкози капілярної крові, 81 особу проконсультовано телефоном з загальних питань роботи гуманітарного штабу та умов надання гуманітарної допомоги, надано 11 консультацій з соціальних питань.

Спеціалістом управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської військової адміністрації надано 4 консультації з питань реєстрації пошкодженого або зруйнованого майна.

Представником Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» надано 7 консультацій з правових питань.

Представником Луганського обласного центру зайнятості надано 4 консультації з питань зайнятості населення.

Лікарями КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» загалом за тиждень прийнято 98 осіб. 40 особам проведено УЗД обстеження, лікарем психіатром проконсультовано 21 осіб, неврологом – 15 осіб, гінекологом – 12 осіб.

Нагадуємо, що всі консультації та обстеження проводяться безкоштовно. За потреби та при наявності видаються ліки. Записатися на прийом та задати питання можна за телефоном 096 233 37 77 з 10:00 до 15:00.


Така активна діяльність штабу передбачає великий потік людей, тому питання пожежної безпеки є першочерговим. За сприянням благодійної організації ACTED гуманітарний штаб отримав допомогу в оснащенні приміщення сучасними засобами пожежогасіння, які сьогодні є вкрай важливими для вирішення питань створення безпечного середовища для наших працівників та відвідувачів.

Рубіжанська міська військова адміністрація та Рубіжанський центр надання соціальних послуг висловлює вдячність гуманітарній організації ACTED за підтримку в цей не легкий час для нашої країни та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора