Державний ринковий нагляд. Вимоги до засобів індивідуального захисту

Дата: 20.06.2023 14:30
Кількість переглядів: 53

Фото без опису

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці в рамках реалізації інформаційної кампанії з державного ринкового нагляду щодо продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту засобів індиивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, з метою підвищення рівня обізнаності, продовжує інформувати виробників, імпортерів, розповсюджувачів, а також користувачів (споживачів) щодо вимог надання продукції на ринку.

Відповідно до пункту 12 Переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069, «Засоби індивідуального захисту» визначено видом продукції, щодо якого здійснюється державний ринковий нагляд і який віднесено до сфери відповідальності Держпраці.

Вимоги до засобів індивідуального захисту щодо їх розроблення та виробництва, які будуть надані на ринку, щоб забезпечити охорону здоров'я і безпеку користувачів, та вимоги щодо встановлення правил вільного їх обігу на ринку України, встановлено Технічним регламентом засобів індивідуального захисту щодо їх розроблення та виробництва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 771.

Для більш детального ознайомлення з основними вимогами Технічного регламенту пропонуємо переглянути  Інформаційний бюлетень, розроблений Державною службою України з питань праці, з метою підвищення рівня обізнаності виробників, імпортерів, розповсюджувачів, а також користувачів (споживачів) щодо вимог надання продукції на ринку та мінімізації загроз суспільним інтересам від користування (споживання) зазначеної продукції.

У разі виникнення питань та/або пропозицій щодо реалізації інформаційної компанії або взаємодії у даному напрямку, прохання звертатись до Міжрегіонального управління за наступними контактами: 85302, Донецька область, Покровськ, вул. Прокоф’єва, 82; (0623) 52-18-59 (Покровськ); Email: dsp@smu.dsp.gov.ua.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора