Соціальна підтримка дітей Рубіжанської громади в умовах воєнного стану

Дата: 26.06.2023 10:00
Кількість переглядів: 717

Фото без опису

Внаслідок військової агресії РФ проти України діти Рубіжанської міської територіальної громади (далі – Рубіжанської громади), як і тисячі діток в країні, отримали моральні та психологічні страждання, перенесені внаслідок проживання в умовах збройного конфлікту, тимчасової окупації громади, внутрішнього переміщення, залишення свого місця проживання. Психічне та фізичне здоров’я дітей зазнало шкоди.

З метою посилення соціальної підтримки сімей Рубіжанської громади, які виховують дітей, розпорядженням начальника військової адміністрації внесено зміни до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області.

Грошову допомогу з місцевого бюджету може отримати один з батьків або особа, яка його замінює, на організацію відпочинку та оздоровлення своєї дитини, покращення її психічного та фізичного здоров’я.

Грошова допомога буде надаватися громадянам, які зареєстровані на території Рубіжанської громади, і наразі є внутрішньо переміщеними особами, що підтверджується довідкою внутрішньо переміщеної особи про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб (далі – довідка ВПО). Дитина також має бути  зареєстрована на території Рубіжанської громади і мати довідку ВПО.

Як отримати допомогу?

Заяву про надання матеріальної допомоги, згоду на обробку персональних даних одного з батьків або особи, яка його замінює, та дитини, копії документів надсилаються заявником або його законним представником на  адресу Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Новою поштою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, відділення Нової пошти №78, отримувач – Рубіжанська міська військова адміністрація, телефон  0936485480.

Оплата за пересилання заяви та копій документів здійснюється заявником.

На кожну дитину має бути окрема заява і пакет документів.

Документи, що надаються в копіях мають бути  засвідчені належним чином, а саме шляхом проставлення слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), власноручного підпису, прізвища, ініціалів і дати.

Які документи необхідно надати?

1. Заяву, згоду на обробку персональних даних заявника і дитини;
2. Копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України: паспорт (перша, друга сторінки і сторінка, де зазначено місце реєстрації), у випадку подання паспорта у вигляді ІД-картки додається копія довідки про місце реєстрації, (у разі звернення законного представника додатково документ, що підтверджує його повноваження);
3. Копію довідки ВПО заявника;
4. Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган Державної податкової служби і мають відмітку у паспорті/запис в електронному безконтактному носії або в паспорті проставлено слово «відмова»);
5. Копію свідоцтва про народження дитини, в разі досягнення дитиною чотирнадцятирічного віку - додатково  копію паспорту у вигляді IД-картки разом з копією довідки про місце реєстрації;
6. Копію довідки ВПО дитини;
7. Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків дитини (в разі наявності);
8. Довідку від АТ КБ «ПриватБанк» із зазначенням реквізитів поточного рахунку.

Звертаємо увагу! На кожну дитину має бути окрема заява і пакет документів.

Відповідальність за використання коштів саме на оздоровлення та відпочинок дитини, покращення її психічного та фізичного здоров’я покладається на отримувача одноразової грошової допомоги. Заявник має самостійно обрати спосіб оздоровлення/відпочинку дитини та по завершенню надати підтверджуючі документи та/або фотозвіт про використання коштів за цільовим призначенням.

Термін розгляду заяви

Прийняті заяви після реєстрації та резолюції начальника військової адміністрації надсилаються для опрацювання на адресу управління соціального захисту населення. Заява на отримання допомоги та надані документи розглядаються комісією з надання одноразової грошової допомоги в порядку черговості надходження.

Кошти будуть перераховані на особовий рахунок заявника, відкритий в АТ КБ «ПриватБанк».

Отримати консультацію з питання написання заяви та оформлення пакету документів можна у фахівців управління соціального захисту населення Рубіжанської міської військової адміністрації, які закріплені за областю України, в якій тимчасово мешкає заявник. Телефони фахівців за посиланням: https://rmva.gov.ua/telefoni-fahivciv-upszn-10-05-23-12-10-2022/

Телефонувати в робочі дні з 9.00 до 16.00.

«Гаряча лінія» з питань оздоровлення 0973565551.

Телефони для довідок:

0936485480 – з питань надходження/отримання документів Рубіжанською міською військовою адміністрацією;
0973565551 – з питань розгляду заяви та отримання допомоги.

Довідково. Ознайомитися з переліком закладів оздоровлення і відпочинку можна за посиланням: https://e-ozdorovlennya.ioc.gov.ua/mop/search, http://childcamp.com.ua або http://vlagere.com та ін.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора