Вітаємо учнів школи мистецтв!

Дата: 18.07.2023 13:00
Кількість переглядів: 49

Фото без опису

Попри складну ситуації в нашій країні протягом року, у педагогічних працівників та учнів комунального закладу «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» не зникло бажання демонструвати свої здібності та таланти на Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсах та фестивалях, які проходили офлайн та у дистанційній формі. Навіть влітку вони продовжують славити Рубіжне своїми перемогами.

Підтвердженням цього є участь у Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Моя мистецька Україна», Міжнародного проєкту Україна-Словаччина, який відбувся з 03 липня до 09 липня 2023 за сприянням головного управління культури міста Братіслава та міжнародного фестивального порталу OREA FEST.

Метою конкурсу було виявлення та підтримка талановитої молоді, зміцнення міжнародних культурних зв’язків, розвиток творчої спадщини, збереження та примноження культурного потенціалу держав, популяризація різних напрямків і жанрів національних культур.

Учні фортепіанного відділу Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв Карасюк Макар та Шарій Ірина (викладач Марина Давидюк) стали лауреатами ІІ місця зазначеного конкурсу.

Вітаємо юних учасників та їх викладача й бажаємо миру і добробуту, віри у власні сили та впевненості у завтрашньому дні, а також подальших перемог!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора