21 липня 2014 року українські військові визволили місто Рубіжне від незаконних збройних формувань
21 липня 2014 року українські військові визволили місто Рубіжне від незаконних збройних формувань та знов підняли над містом синьо-жовтий прапор.
Але війна не закінчилася, вона триває... Сьогодні наше рідне місто Рубіжне знову тимчасово окуповане російськими загарбниками. Життєво важливі об'єкти інфраструктури – мости, будівлі, дороги, лінії електропередач та водопостачання – зруйновані. Життя перетворилося на жах для багатьох тисяч людей.
Ми поки не знаємо дати нашої перемоги, але знаємо, що це буде свято для всієї України. Буде свято всіх наших героїв – наших захисників і захисниць, усіх наших людей, які воюють і працюють заради нашої перемоги.
І буде у нашої перемоги символ – синьо-жовта стрічка, наш український прапор. Усюди, де він має бути по праву. Всюди, де наші національні кольори будуть також і як символ шани до нашого народу.
Пам'ятаємо минуле, б'ємося сьогодні й не зупиняємося, здобуваючи перемогу. Слава всім, хто б'ється за Україну! Слава всім нашим героям різних часів, яким ми однаково завдячуємо нашим життям!