Звіт відділу «Центр надання адміністративних послуг» за 17 –21 липня 2023 року

Дата: 22.07.2023 10:00
Кількість переглядів: 52

Фото без опису

За період з 17 по 21 липня відділом «Центр надання адміністративних послуг» Рубіжанської міської військової адміністрації в м. Дніпро та м. Вінниця надано такі адміністративні послуги:

- внесено 3 повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Портал «Дія»;    
- оброблено 316 повідомлень в Реєстрі пошкодженого та знищеного нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації;
- видано 146 витягів з реєстру територіальної громади;                                                                                            
- оброблено 13 повідомлень ЄДДР в реєстрі територіальної громади, щодо актуалізацію даних осіб (зміна імені (прізвища, ім’я по батькові) та /або документа);
- проведено 5 актуалізацій даних осіб (зміна імені (прізвища, ім’я по батькові) та /або документа) за зверненням осіб;
- знято 1 особу з реєстрації місця проживання зв’язку зі смертю, на підставі свідоцтва про смерть;
- видано 2 витяги про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Також працівниками відділу «ЦНАП» надано 22  консультації з адміністративних та соціальних питань.

18  липня 2023 адміністратори відділу «ЦНАП» прийняли участь в  онлайн – тренінгу: «Законодавче врегулювання питань встановлення плати за надання адміністративних послуг та впорядкування механізмів визначення розмірів адміністративних зборів».

19  липня 2023 в.о. начальника відділу «ЦНАП» прийняла участь в  веб - семінарі: «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення».

20 липня 2023 в.о. начальника відділу «ЦНАП» прийняла участь в  семінарі - практикум: «Оновлення функціоналу РПЗМ для користувачів з роллю «Комісія з питань компенсації КПК» (можливість прийому заяви з черги, прив’язки заяви до ОНМ, внесення даних чек – листу, реєстрація рішення комісії та реєстрація рішення ОМС)».

21 липня 2023 адміністратори відділу «ЦНАП» прийняли участь в  онлайн – навчанні «Реєстрація місця проживання фізичних осіб».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора