Звіт УСЗН  за 24 – 28 липня 2023 року

Дата: 30.07.2023 12:00
Кількість переглядів: 55

За  період з 24 по 28 липня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 482 набори з продуктами харчування та 47 наборів з гігієнічними засобами в гуманітарних хабах "Луганщина моя".  43 особи в м. Корсунь-Шевченківський отримали набори постільної білизни, рушники, ковдри, гігієнічні набори, термоси, ліхтарі, набори посуду, одяг та взуття від Благодійного фонду "Право на захист" (https://bit.ly/4570VUo) На базі гуманітарного хабу у м. Вінниця від Міжнародної організації з міграції 507  внутрішньо переміщених осіб Луганської області отримали гігієнічні набори.

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги  мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до  Благодійних фондів:  «Життєлюб», "Перемога", "Крила надії Нікополь", "Мами Одеси", "Горєніє";  БО «БФ «ОБ'ЄДНАНІ ДЛЯ УКРАЇНИ», організації «Fight For Right/Боротьба за права», Фонду  Лілії Ребрик , МБФ "Giving Charity Company",  Українсько-німецького гуманітарного фонду”UGIIF“(УНГФ).

За звітний період 49 мешканцям Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 159 громадянам  в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 584 послуги консультування і інформування  мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання  отримання соціальних виплат та  гуманітарної допомоги, надано допомогу в реєстрації в  формах, відкритих благодійними фондами, для отримання гуманітарної допомоги, в налагодженні зв'язків з органами соціального захисту за місцем тимчасового перебування.

27  та 28 липня спеціалісти управління соціального захисту населення  пройшли  онлайн курс "Навчання навичок управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг”, розроблений проєктом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні», який реалізується Alinea International Ltd., у співпраці з Міністерством соціальної політики України та навчання Державного підприємства "Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України" щодо призначення та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі.

За звітний період було проведено 2 засідання Комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. 26 липня прийнято рішення про надання допомоги 53 особам на оздоровлення/відпочинок/ реабілітацію дітей на загальну суму 530 тис. грн. 27 липня  прийнято рішення про надання допомоги на лікування 5 особам  на суму 29 тис. грн. та  49 особам - на  оздоровлення дітей на суму 490 тис.грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора