Центральна виборча комісія своєю постановою визнала нелегітимність організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких виборів на тимчасово окупованих територіях України

Дата: 03.08.2023 11:00
Кількість переглядів: 51

Фото без опису

7 липня 2023 року Центральна виборча комісія своєю постановою визнала нелегітимність організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких виборів на тимчасово окупованих територіях України.

Держава-агресор призначила так звані «вибори» на 10 вересня на тимчасово окупованих територіях України, а саме: в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях. Центральна виборча комісія як головний орган адміністрування виборів в України наголошує, що вказані рішення цвк рф є не тільки грубим порушенням норм як українського, так і  міжнародного права, а й ще одним неспростовним доказом злочинних дій рф та її політичного керівництва.

Окремо Центральна виборча комісія зазначає, що відповідно до статті 60 Конституції України ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні накази та розпорядження; за віддання та виконання явно злочинного наказу та розпорядження настає юридична відповідальність.

З повним текстом постанови можна ознайомитися тут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора