День Повітряних сил Збройних Сил України

Дата: 06.08.2023 10:00
Кількість переглядів: 41

Фото без опису

Сьогодні професійне свято відзначають усі, хто дотичний до Повітряних Сил Збройних Сил України. Це сміливі чоловіки та жінки, хто одного дня пов'язав своє життя з небом. Працювати в такому формуванні – відповідально та складно.

До складу Повітряних Сил Збройних Сил України входять не лише повітряні, а й протиповітряні складові, до яких входять зенітно-ракетні комплекси, радіотехнічні війська та інші спеціальні формування. Йдеться про інженерні та розвідувальні частини, підрозділи метеорологічного забезпечення, частини зв’язку, медичного та матеріально-технічного забезпечення. Також сюди входять спеціальні навчальні заклади, в яких навчаються військові фахівці за різними напрямами.

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, Повітряні Сили мужньо стали на захист держави. Те, як працюють наші чоловіки та жінки в цьому напрямку, вражає весь світ. Адже кожного дня по кілька разів Повітряні Сили знищують десятки російських ракет і дронів, які запускає агресор по території України. Це приклад мужності та незламності, який демонструє силу нашого народу.

Рубіжанська міська військова адміністрація вітає героїчних воїнів з Днем Повітряних Сил ЗСУ  та бажає завжди володіти потрібною інформацією, завжди контролювати будь-яку ситуацію, завжди знати вірний курс успіху, завжди бути на висоті – висоті своєї майстерності й мужності.

Ви з повітря підтримуєте безпеку рідної України, вдень і вночі охороняючи наш спокій. Стрімкої кар’єри вам, бо стрімкі всі ваші рухи. Тактичних стосунків з близькими, бо про вашу тактику і вправність ходять легенди. Міцного здоров’я і стійкого імунітету до всіх життєвих негараздів! Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора