Звіт  УСЗН  за 31 липня – 4 серпня 2023 року

Дата: 06.08.2023 11:30
Кількість переглядів: 30

За  період з 31 липня по 4 серпня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 461 набір з продуктами харчування та 34 набори з гігієнічними засобами в гуманітарних хабах "Луганщина моя".  На базі гуманітарного хабу у м. Вінниця від Міжнародної організації з міграції  286  внутрішньо переміщених осіб Луганської області отримали гігієнічні набори.

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги  мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до  Благодійних фондів: "Безмежні можливості",  "З Одесою в серці", "Embrace", "Tiko FUND", "Люди Ікс"; громадських організацій: "Українське жіноцтво", "Чистий аркуш", "Neeka Ukraine", Гуманітарного центру "Гостинна Хата». 
За звітний період 42 мешканцям Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 164 громадянам  в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 508 послуг консультування і інформування  мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання  отримання соціальних виплат та  гуманітарної допомоги, надано допомогу в реєстрації в  формах, відкритих благодійними фондами, для отримання гуманітарної допомоги, в налагодженні зв'язків з органами соціального захисту за місцем тимчасового перебування.

Більше двухсот комплектів документів було підготовлено для розгляду членами Комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, проведено 4 засідання комісії,  на яких прийнято рішення про надання допомоги 209 особам на оздоровлення/ відпочинок/ реабілітацію дітей на загальну суму 2 млн. 090 тис. грн. та 8 особам, які потребують лікування на загальну суму 40 тис. грн. 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора