#РубіжнеРазом. До Дня молоді. Медичний брат, який є справжнім прикладом сміливої української молоді

Дата: 09.08.2023 11:00
Кількість переглядів: 95

Фото без опису

Війна змінила кожного і молодь не є виключенням. Саме зараз активна позиція свідомої молоді є тією рушійної силою, яка змінює світ. Незважаючи на страх за життя та здоров’я, невизначеність майбутнього та постійні обстріли, саме молодь залишається справжнім вогником надії!

Денис Тараненко – брат медичний загальної практики – сімейної медицини амбулаторії № 2 є справжнім прикладом сміливої української молоді. Він народився в 1994 році у селі Лизине Білокуракінського району і, як сам згадує, ще в дитинстві вирішив, що пов’яже своє життя з медициною.
 
В 2015 році Денис закінчив Старобільське обласне медичне училище за спеціальністю «Сестринська справа» і став працювати завідувачем фельдшерського пункту в комунальному закладі «Білокуракінський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Згодом  розпочав свою професійну кар’єру в Рубіжанській центральній міській лікарні. З 2017 року працює братом медичним в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» і зарекомендував себе не лише як професіонал своєї справи, а й як справжній товариш. Його колеги кажуть, що такої самовідданої та наполегливої людини ще не зустрічали. 

24 лютого 2022 року змінили життя всіх українців і Денис не виняток. Повномасштабне вторгнення змусило його разом із дружиною та улюбленою донькою Уляною покинути м. Рубіжне та переїхати до м. Чернівці, де він продовжував працювати в рубіжанському Центрі первинної медико-санітарної допомоги. Крім активної участі у допомозі внутрішньо-переміщеним особам, він став волонтером. Кожного дня Денис зустрічав людей, які були змушені покинути рідну домівку та постраждали від рук агресора, тому він  прийняв рішення захищати свою Батьківщину – добровільно вступив до лав Збройних Сил України. 

Денис приклад людини, яка не лише знає чого хоче, а й приклад справжнього чоловіка. Колектив «Центр первинної медико-санітарної допомоги» гордий за нього,  бажає скорішої Перемоги та повернення у рідний колектив! 

Рубіжанська міська військова адміністрація пишається молоддю, яка допомагає своїй громаді та країні вистояти і перемогти.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора