28 – 29 серпня у всій країні відбувається Всеукраїнська акція «Сонях»

Дата: 29.08.2023 11:00
Кількість переглядів: 301

Фото без опису

28 – 29 серпня у всій країні відбувається Всеукраїнська акція «Сонях», яка організована з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу. 

Саме 29 серпня у 2014 році в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях є символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Проведення акції на місцях передбачає виготовлення стилізованих соняхів та використання їх як елемента одягу (розміщується на одязі на лівій стороні грудей) й спрямовані на формування громадської свідомості у суспільстві та збереження пам’яті про тих, хто поклав життя за Україну. 
До участі в акції долучилися і представники Рубіжанської міської територіальної громади: працівники дитячо-юнацької спортивної школи № 1, закладів освіти, Рубіжанської публічної бібліотеки, міського музею, Рубіжанська міської дитячої школи мистецтв та комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги». 

Сонях пам’яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України.

Використання соняха як символу Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, це не лише вшанування пам’яті захисників України, формування в українському суспільстві традицій відзначення цього Дня та патріотичне виховання молоді, це символ усвідомлення українським суспільством ціни незалежності, необхідності захисту нашої держави та необхідності гідного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора