Серпневі засідання професійних спільнот педагогів

Дата: 31.08.2023 10:00
Кількість переглядів: 144

Традиційно на початку нового навчального року фахівці Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рубіжанської міської ради організовують засідання міських методичних об’єднань вчителів-предметників, які мають на меті ознайомлення з нормативно-правовою базою, надання вчителям методичної допомоги в освітньому процесі та ознайомлення з роботою колег.
30 серпня 2023 року відбулися засідання міських методичних об’єднань вчителів-предметників в онлайн форматі на платформі Google Meet. 

В ході засідань було обговорено основні нормативні документи та методичні рекомендації щодо викладання окремих предметів та інтегрованих курсів. Педагоги звернули увагу на особливості проведення різних типів дистанційних уроків, в тому числі нетрадиційних, синхронних та асинхронних. Освітяни залюбки поділилися власним досвідом та новими педагогічними ідеями. 

КУ ЦПРПП РМР висловлює подяку педагогічним працівникам, які активно долучилися до дискусій у групах.

Бажаємо освітянській спільноті Рубіжанської громади успішного 2023/2024 навчального року! Безмежної творчої наснаги та корисних відкриттів! 
 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора