З початком нового навчального року!

Дата: 01.09.2023 13:30
Кількість переглядів: 179

Фото без опису

1 вересня для українських школярів  знову пролунає шкільний дзвінок. Ще один навчальний рік вчителі  нестимуть знання юному поколінню в умовах війни. Тож зараз кожне привітання для усіх, хто навчається та навчає, звучить особливо зворушливо.

1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

1 вересня — це початок нового етапу в житті малечі, яка стала сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Нехай уроки будуть ненудними, цікавими, шкільна дружба — міцною!

1 вересня для випускників — це останній Перший дзвоник в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля — у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до ВНЗ. Дерзайте — і у вас усе вийде!

Шкільні роки — це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, сподіваюся, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати шкільні роки, вчителів і однокласників.

Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати вчителям. Саме ви допомагаєте школярам опанувати науки, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! 

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора