Аналіз звернень громадян за серпень 2023
З 01.08.2023 по 31.08.2023 до Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області надійшло 325 звернень. З них за допомогою засобів телефонного зв’язку надійшло 102 звернення, на електронну пошту військової адміністрації – 21, іншими засобами зв’язку – 202.
Усі звернення є індивідуальними, колективних звернень не надходило.
У зверненнях порушувалися наступні питання:
- соціальний захист – 302 (в т.ч. стосовно отримання одноразової грошової допомоги – 290);
- житлова політика – 14;
- захист прав дітей – 2;
- освіта – 1;
- діяльність об’єднань громадян – 1;
- діяльність органів влади та місцевого самоврядування – 3;
- інше – 2.
228 звернень опрацьовано, ще 97 – перебуває на розгляді у структурних підрозділах Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.
Нагадуємо, що звернення можна надіслати на електронну адресу – info@rmva.gov.ua, зателефонувати за номером +380936485480 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00, або залишити у розділі «Електронне звернення» на сайті Рубіжанської міської військової адміністрації (https://rmva.gov.ua).