Звіт УСЗН за 28 серпня – 01 вересня 2023 року

Дата: 03.09.2023 10:00
Кількість переглядів: 110

За  період з  28 серпня  по 01 вересня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 473 набори  з продуктами харчування та 79 наборів з гігієнічними засобами в гуманітарних хабах "Луганщина моя". Від  Міжнародної організації Action Against Hunger (ACF) 108 сімей внутрішньо переміщених осіб Рубіжанської територіальної громади, які тимчасово мешкають в Дніпропетровській області, отримали гігієнічні набори. https://bit.ly/3Z0Bthm

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги  мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до  Благодійних фондів: "Парк Перемоги",  «GRP.Help», Молодіжний рух «Будь Вільний»,  до Міжнародної  організації «IAC ISHR». 

За звітний період 74 мешканцям Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 130 громадянам  в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 485 послуг консультування і інформування  мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання  отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, надано допомогу в реєстрації в  формах, відкритих благодійними фондами, для отримання гуманітарної допомоги, в налагодженні зв'язків з органами соціального захисту за місцем тимчасового перебування.

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь у нараді Міністерства соціальної політики України щодо змін, внесених в програмне забезпечення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, відпрацювання рекомендацій Міністерства фінансів за результатами верифікації даних по виплаті допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам;  у засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А.;  у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при облдержадміністрації під головуванням заступника голови Луганської обласної державної адміністрації з соціальних та гуманітарних питань Катерини Безгинської.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора