17 вересня - День працівників лісу

Дата: 17.09.2023 12:30
Кількість переглядів: 74

У Рубіжанській громаді це свято своїм професійним вважали працівники Рубіжанського картонно-тарного комбінату і гучно його відмічали у рамках «Дня сім’ї».

ПрАТ "РКТК", раніше "Рубіжанський картонно-паперовий комбінат", було побудовано згідно Постанови Ради Міністрів УРСР від 19 червня 1981 року N 323 "Про забезпечення будівництва в 1982-1986 роках картонно-паперового комбінату на базі використання макулатури в м.Рубіжне Ворошиловградської області". 

Рішенням Луганської Державної Адміністрації від 30 червня 1994 року картонно-паперовий комбінат перетворений у Відкрите Акціонерне Товариство "Рубіжанський картонно-тарний комбінат" (ВАТ РКТК). 

У 1991 році відбулося введення проектної потужності 100 тис.тон/рік виробництва тестлайнеру та 112 млн.кв.м/рік гофротари.
 
Сьогодні ПрАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат” являє собою інтегрований комплекс по виробництву картону для плоских шарів і паперу для гофрування, картону гофрованого й тари з гофрокартона. До складу заводу по виробництву гофротари входить ділянка високохудожньої упаковки з офсетним друком.

Висока якість продукції та сучасний рівень виробництва Рубіжанського комбінату підтверджені призами міжнародних конкурсів 'WorldStar' (2000 р.), “Відмінна графіка на гофрокартоні”(2000 р.), 6-го конкурсі флексодрукарників Cyrel® Grand Prix 2000/2001.
У вересні 2005 р. Генеральний директор Мінін Г.М і колектив ВАТ “Рубіжанський картонно-тарний комбінат” нагороджений Всеукраїнськой премією Кабінета Міністрів України “Народна шана” та срібною медаллю Міжнародного Академічного Рейтингу популярності “Золота Фортуна” -“Незалежність України ”.

Після окупації Рубіжного і знищення промислових потужностей підприємства, воно продовжує працювати в Україні і мешканці Рубіжанської територіальної громади - ВПО, які отримують гуманітарну допомогу поштою, отримують її в коробках рідного КТК.

Рубіжанська міська військова адміністрація вітає ПрАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат” з професійним святом, бажає успіхів і вірить у відновлення роботи підприємства у деокупованому Рубіжному.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора