Звіт УСЗН за 11 – 15 вересня 2023 року

Дата: 17.09.2023 13:30
Кількість переглядів: 163

Фото без опису

За період з 11 по 15 вересня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 325 наборів з продуктами харчування та 135 наборів з гігієнічними засобами в гуманітарних хабах "Луганщина моя".
 
Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до Благодійних фондів: "Мрію жити", "Відкриті очі", "Юкон", Рівненського обласного Благодійного фонду "Наше майбутнє", БФ Олександра Лазукіна; Благодійної організації "Благодійний фонд Дениса Парамонова", Громадських організацій "Фонд "Професійний розвиток" і "Українське Жіноцтво".

Підготовлені списки дітей Рубіжанської територіальної громади для отримання канцелярських приладів від Благодійної організації "СОС Дитячі містечка". Всі мешканці громади, які тимчасово мешкають у м. Вінниця запрошені до гуманітарного хабу "Луганщина моя" на святкування традиційного для рубіжан Дня сім'ї. https://www.facebook.com/100070819390832/posts/345346837835960/

За звітний період 65 мешканцям Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 103 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 411 послуг консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, надано допомогу в реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, для отримання гуманітарної допомоги, в налагодженні зв'язків з органами соціального захисту за місцем тимчасового перебування.

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь у онлайн-нараді з питань розвитку на Луганщині руху ветеранів російсько-української війни в рамках Тижня громадянського суспільства під головуванням голови Луганської обласної державної адміністрації Артема Лисогора; у засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора