Звіт УСЗН за 18 – 22 вересня 2023 року

Дата: 24.09.2023 13:00
Кількість переглядів: 57

Фото без опису

За період з 18 по 22 вересня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 473 набори з продуктами харчування та 52 набори з гігієнічними засобами в гуманітарних хабах "Луганщина моя". Від Благодійного фонду "Україна на долонях" 288 сімей внутрішньо переміщених осіб Рубіжанської територіальної громади, які тимчасово мешкають в Київській області отримали продуктові набори. Для сімей з дітьми фонд надав підгузки, дитяче харчування та вітаміни відповідно до потреб: https://bit.ly/3RFi4AO
 
Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до Благодійних фондів: "Український код", "Допомога.АЕТ", Всеукраїнського БФ "Крона"; Благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей», БО "БФ "Старенькі", Громадської організації «Територія Добра Поділля».

За звітний період 14 мешканцям Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 113 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 475 послуг консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, надано допомогу в реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, для отримання гуманітарної допомоги, в налагодженні зв'язків з органами соціального захисту за місцем тимчасового перебування.

Відповідно до рішень, прийнятих Комісією з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, 55 осіб отримали допомогу на оздоровлення / відпочинок / реабілітацію дітей на загальну суму 550 тис. грн. та 10 осіб, які потребують лікування, отримали допомогу на загальну суму 55 тис. грн.: https://bit.ly/3rt2BJF, https://bit.ly/3t3rfku

20.09.2023 проведено чергове засідання Комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, на якому прийнято рішення про надання допомоги на оздоровлення/ відпочинок/ реабілітацію дітей 53 особам на загальну суму 530 тис. грн. та 11 особам, які потребують лікування, на загальну суму 63 тис. грн. 

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при облдержадміністрації під головуванням заступника голови Луганської обласної державної адміністрації з соціальних та гуманітарних питань Катерини Безгинської, у нараді Міністерства фінансів України з питань організації роботи в інформаційно аналітичній платформі електронної верифікації та моніторингу щодо проведення превентивної верифікації державних виплат, у засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора