Аналіз звернень громадян за тиждень з 25.09.2023 по 29.09.2023
За минулий тиждень, з 25.09.2023 по 29.09.2023, до Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області надійшло 20 звернень. З них за допомогою засобів телефонного зв’язку надійшло 6 звернень, засобами поштового зв’язку – 14.
Усі звернення є індивідуальними, колективних звернень не надходило.
У зверненнях порушувалися наступні питання:
- соціальний захист – 17 (усі стосовно отримання одноразової грошової допомоги);
- житлова політика – 2;
- діяльність підприємств та установ – 1.
Відповіді на 6 звернень надані заявникам, ще 14 звернень перебувають на розгляді у структурних підрозділах Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.
Нагадуємо, що звернення можна надіслати на електронну адресу – info@rmva.gov.ua, залишити у розділі «Електронне звернення» на сайті Рубіжанської міської військової адміністрації (https://rmva.gov.ua), або зателефонувати за номером +380936485480 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00.