Підвищуємо професійні компетентності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Дата: 04.10.2023 11:30
Кількість переглядів: 86

Професійний розвиток педагогів є запорукою якості дошкільної освіти загалом, взаємодії з дітьми та їхніх результатів зокрема. Саме на цьому акцентує увагу європейська рамка якості дошкільної освіти.

Зважаючи на стрімкий розвиток системи дошкільної освіти, і освіти загалом, сучасний вихователь має володіти педагогічними технологіями, що відповідають суспільним цілям та рівню розвитку науки про дитину. 

Дбаючи про власний професійний розвиток педагогу необхідно подумати про побудову індивідуальної траєкторії професійного розвитку.

2 жовтня 2023 року педагоги дошкільних освітніх закладів Рубіжанської ТГ взяли участь у онлайн-консультації, організованій КУ ЦПРПП РМР, за темою: «Професійний стандарт вихователя як орієнтир у плануванні траєкторії професійного розвитку педагога».

Консультант Центру розповіла про особливості побудови індивідуальної траєкторії професійного розвитку, акцентувала увагу на необхідності звернення до Професійного стандарту під час самоаналізу власної педагогічної діяльності, надала алгоритм побудови індивідуального шляху професійного розвитку педагога.

Директор КУ ЦПРПП РМР розповіла про особливості освітньої діяльності ЗДО з використанням дистанційних технологій в умовах воєнного стану, наголосила на необхідності вивчення нормативно-правової бази, що регулює зазначену діяльність. 

Педагоги КЗДО №1 «Берізка», які вже майже рік працюють з дітьми у дистанційному форматі, долучилися до активного обговорення даної теми та залюбки ділилися власним досвідом.

З матеріалами проведених консультацій можна ознайомитись на сайті КУ ЦПРПП РМР (https://www.rub-cprpp.pp.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора